Fără Alcool - Pagina 2

FILTREAZĂ PRODUSELE
  • Le Mixeur de MONIN Espresso Martini 1L

    Le Mixeur de MONIN Espresso Martini 1L îți dă cocktailul de cafea de care nu te mai saturi, fără să faci espresso proaspăt de fiecare dată. E o bază gata…

    53.60lei
  • Le Mixeur de MONIN Margarita Mix 1L

    Le Mixeur de MONIN Margarita Mix 1L îți dă o margarita echilibrată fără să te chinui cu stors lămâi sau dozat triple sec. Are deja în el sucul de lime…

    53.60lei
  • Limonata 0.33L

    Lămâile din sudul Italiei au altceva: coaja mai groasă, uleiurile esențiale mai concentrate, aciditatea mai clară. Băutura care le folosește păstrează exact acest caracter, cu ingrediente sută la sută naturale…

    8.59lei
  • Merlin’s Lemonade Lămâie & Grapefruit 0.5L (Bax 12 buc.)

    Amăreala fină a grepfrutului este exact ce lipsește unei limonade clasice pentru a deveni interesantă. Versiunea aceasta combină aciditatea lămâii cu partea amăruie și parfumată a citricelor roz, într-o băutură…

    63.31lei
    5.28lei/buc
  • Merlin’s Lemonade Lămâie 0.5L (Bax 12 buc.)

    Nouă la sută suc de lămâie din concentrat și trei la sută suc de portocale: acestea sunt cifrele din spatele limonadei de bază a gamei. Rezultatul are arome revigorante de…

    63.31lei
    5.28lei/buc
  • Merlin’s Lemonade Lime & Menta 0.5L (Bax 12 buc.)

    Extractul de mentă este dozat la 0,07 la sută, o cantitate care pare minusculă pe etichetă, dar care schimbă complet caracterul băuturii. Peste baza de suc de lime din concentrat,…

    63.31lei
    5.28lei/buc
  • Merlin’s Lemonade No.1 Lemon 0.6L (bax 6 buc.)

    O limonadă fără îndulcitori artificiali și cu aport caloric scăzut, în care lămâia și lime-ul lucrează împreună: prima dă structura, al doilea adaugă tăișul. Producătorul descrie profilul prin arome revigorante,…

    33.90lei
    5.65lei/buc
  • Merlin’s Lemonade No.2 Lime & Mint 0.6L (bax 6 buc.)

    Menta este ingredientul care schimbă complet ecuația, chiar dacă apare într-o proporție de doar 0,07 la sută. Alături de sucul de lime din concentrat, în proporție de opt la sută,…

    33.90lei
    5.38lei/buc
  • Merlin’s Lemonade No.3 Lemon & Ginger 0.6L (bax 6 buc.)

    Ghimbirul din această rețetă nu vine dintr-un extract, ci din suc obținut prin stoarcere directă, în proporție de două la sută. De acolo vine picanteria caldă care se așază peste…

    33.90lei
    5.65lei/buc
  • Merlin’s Lemonade No.5 Lime & Blueberry 0.6L (bax 6 buc.)

    Un amestec rar întâlnit: așa descrie producătorul combinația dintre prospețimea citricelor și gustul acrișor, taninos, al fructelor de pădure. Este exact tensiunea care face interesantă această limonadă, pentru că cele…

    33.90lei
    5.65lei/buc
  • Merlin’s Lemonade No.6 Lemon & Grapefruit 0.6L (bax 6 buc.)

    Grepfrutul este citricul cu cea mai interesantă structură: are aciditatea lămâii, dar și o amăreală proprie, venită din compușii din coajă și din membrane. Într-o limonadă, această componentă amăruie schimbă…

    33.90lei
    5.65lei/buc
  • Monin Piure De Fructe Blueberry 1L

    Bogăția dulce-acrișoară a afinelor, într-un piure intens colorat. Piureul Monin Blueberry surprinde savoarea autentică a afinelor coapte, cu echilibrul lor perfect între dulce și acrișor, semnat de o marcă franceză…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Cherry 1L

    Gustul cireșelor culese în plină vară, păstrat într-un piure bogat. Piureul Monin Cherry aduce savoarea suculentă și dulceața echilibrată a cireșelor coapte, cu o culoare frumoasă între roșu intens și…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Coconut 1L

    Cremozitatea tropicală a nucii de cocos, într-un piure catifelat. Piureul Monin Coconut surprinde savoarea dulce, cremoasă și exotică a cocosului, semnat de o marcă franceză cu tradiție de peste un…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Jabuticaba 1L

    Un fruct care nu crește pe ramură, ci direct pe trunchiul copacului. Jabuticaba vine din pădurile din sud-estul Braziliei, se recoltează doar de două ori pe an și are trei-patru…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Kiwi 1L

    Culoarea vie și gustul dulce-acrișor al kiwiului, într-un piure proaspăt. Piureul Monin Kiwi surprinde savoarea cremoasă și înviorătoare a acestui fruct verde, cu note care amintesc de căpșuni, pepene și…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Lychee 1L

    Dulceața parfumată și exotică a litchiului, într-un piure rafinat. Piureul Monin Lychee surprinde aromă florală și mieroasă a acestui fruct oriental, cu note delicate asemănătoare piersicii, semnat de o marcă…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Pearl Williams 1L

    Parfumul inconfundabil al perei Williams, păstrat într-un piure aromat. Piureul Monin Pear Williams este realizat dintr-o selecție de fructe culese la maturitate deplină, pentru a păstra calitățile gustative ale acestui…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Pineapple 1L

    Acidulatul tropical al ananasului copt, într-un piure plin de soare. Piureul Monin Pineapple captează sucul acrișor și aromat al fructului care aduce tropicele oriunde în lume, semnat de o marcă…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Ruby Grapefruit 1L

    Grepfrutul roz, cu toată prospețimea lui dulce-amăruie, într-un piure generos. Piureul Monin Ruby Grapefruit captează notele citrice exotice și gustul plin de suc al acestui hibrid natural între portocala dulce…

    107.69lei
  • Monin Piure De Fructe Yuzu 1L

    Citricul asiatic la modă, într-un piure acidulat și rafinat. Piureul Monin Yuzu surprinde savoarea unică a acestui fruct oriental, care combină note de grepfrut, lămâie și mandarină, semnat de o…

    107.69lei
  • Monin Sirop Morello Cherry 0.7L

    Monin Sirop Morello Cherry 0.7L captează esența cireșei amare în forma sa cea mai pură — fructat, intens, cu un echilibru aparte între dulceața coacerii și aciditatea proaspătă care definește…

    53.60lei
  • Pepsi Regular 0.5L

    Jumătatea de litru acoperă mai mult decât o porție obișnuită și este formatul care se ia pentru drum, pentru birou sau pentru masa de prânz. Se răcește rapid, se închide…

    88.57lei
    7.38lei/buc
  • Pfanner Cranberry 1L

    Merișoarele au ajuns în Europa târziu, dar și-au făcut loc rapid: aciditatea lor rezolvă exact ce lipsește din majoritatea băuturilor dulci. Nu se mănâncă crude, aproape nimeni nu încearcă de…

    116.16lei
    14.52lei/buc
  • Pfanner Nectar Piersici 1L

    Nectar înseamnă un conținut de fruct între douăzeci și cinci și cincizeci la sută, restul fiind apă și zahăr. Regula nu este un compromis, ci o necesitate: piersica pasată este…

    106.48lei
    13.31lei/buc
  • Pfanner Portocale 1L

    Un litru acoperă micul dejun al unei familii pe câteva zile, într-un format mai ușor de manevrat decât cel de doi litri. Compania austriacă prelucrează anual o sută douăzeci de…

    133.20lei
    21.09lei/buc
  • Pfanner Suc Ananas 1L

    Pulpa galben strălucitoare a ananasului dă sucului o aromă pe care puține fructe o pot egala. Producătorul îl încadrează în gama premium, cu conținut de fruct 100%, fără diluare. Funcționează…

    150.96lei
    18.87lei/buc
  • Pfanner Suc Mere 1L

    Un litru de suc cere un kilogram și jumătate de mere proaspăt culese. Cifra spune tot despre ce înseamnă suc 100%: nimic diluat, nimic îndulcit, doar fructul presat. Compania a…

    96.80lei
    12.10lei/buc
  • Pfanner Suc Piersici 2L

    Doi litri de piersici acoperă o săptămână de mic dejun sau o masă cu invitați. Piersica cere piure, nu doar suc, pentru că pulpa ei densă nu se lasă transformată…

    134.31lei
    22.39lei/buc
  • Pfanner Suc Portocale 2L

    Doi litri, formatul care acoperă o familie pe o săptămână întreagă sau un mic dejun cu mulți invitați. Compania austriacă funcționează din 1856 și a ajuns la a cincea generație…

    186.48lei
    31.08lei/buc
  • Plafar Ceai Rece Antioxidant Piersica 1L (bax 6 buc.)

    Piersică este fructul care rotunjește cel mai bine un ceai rece, iar varianta Antioxidant din gama Plafar mizează exact pe această calitate. Dulceața ei catifelată se așază peste baza de…

    34.85lei
    5.81lei/buc
  • Plafar Ceai Rece Energie Fructe de Padure 1L (bax 6 buc.)

    Plafar este numele pe care generații întregi de români îl asociază cu plantele medicinale și cu ceaiurile, iar aici marca ajunge într-o sticlă de un litru, gata de băut. Este…

    34.85lei
    5.81lei/buc
  • Plafar Ceai Rece Imunitate Lamaie 1L (bax 6 buc.)

    Lămâia este cel mai vechi partener al ceaiului, iar combinația funcționează la fel de bine rece ca fierbinte. Varianta Imunitate din gama Plafar de ceaiuri reci mizează pe acest cuplu…

    34.85lei
    5.81lei/buc
  • Pompelmo 0.33L

    Grapefruitul copt sub soarele Mediteranei aduce în băutură exact ce lipsește din majoritatea răcoritoarelor: amăreala. Nu una agresivă, ci echilibrată de dulceața naturală a fructului și de efervescența fină. Rezultatul…

    8.59lei
  • Pop Cola Botanical 0.33L (bax 24 buc.)

    Rețeta a fost gândită ca un omagiu adus anilor ’80, iar rezultatul nu seamănă cu o cola de masă. În compoziție intră extracte botanice, extract de nucă de cola, extract…

    83.93lei
    3.50lei/buc
  • Pop Cola Botanical 0.5L (bax 12 buc.)

    Peste baza obișnuită de cola se așază un amestec de extracte naturale din plante și din condimente, printre care vanilia și scorțișoara, iar diferența față de o răcoritoare de masă…

    51.84lei
    4.32lei/buc
  • Pop Cola Botanical FREE 0.5L (bax 12 buc.)

    Cofeina dintr-o cola nu este adăugată artificial în această rețetă, ci provine natural din nuca de cola, iar varianta FREE o elimină complet. Rămâne același profil construit pe extracte botanice…

    51.84lei
    4.32lei/buc
  • Pop Cola Botanical Lemon Lime 0.33L (bax 24 buc.)

    Lămâia și lime-ul completează natural o cola, iar tradiția feliei de citrice în pahar o dovedește de decenii. Varianta aceasta face pasul următor și integrează cele două citrice direct în…

    83.93lei
    3.50lei/buc
  • Pop Cola Botanical ZERO 0.5L (bax 12 buc.)

    Zero zahăr, zero glucide și 0,8 kcal la 100 ml: practic, o sticlă întreagă înseamnă mai puțin de patru kilocalorii. Îndulcirea vine dintr-o combinație de glicozide derivate din steviol și…

    51.84lei
    4.32lei/buc
  • Pop Cola Botanical ZERO 1.5L (bax 6 buc.)

    Zahărul lipsește complet din listă, iar dulceața vine din glicozide derivate din steviol și din sucraloză. Restul rețetei rămâne neschimbat: apă, dioxid de carbon, colorant caramel, ghimbir ca aromă naturală,…

    39.57lei
    6.59lei/buc
  • Pop Cola Clasic 0.33L (bax 24 buc.)

    Douăzeci și patru de doze înseamnă aproape opt litri, adică stoc pentru o lună întreagă fără drumuri la magazin. Versiunea Clasic este cea cu zahăr, cu aroma dulce de cola…

    91.48lei
    3.62lei/buc
  • Pop Cola Clasic 0.5L (bax 12 buc.)

    Diferența dintre o cola artizanală și una de masă începe de la îndulcitor: aici se folosește zahăr, nu sirop de porumb bogat în fructoză, iar gustul rezultat este mai curat…

    51.84lei
    4.32lei/buc
  • San Bitter 0.1L

    O sută de mililitri de amăreală italiană, exact cât cere ritualul aperitivului. Formatul mic nu e o limitare, ci o calibrare: profilul intens al băuturii ar deveni obositor într-o cantitate…

    6.17lei
  • San Pellegrino Acqua Tonica 0.33L

    Apa tonică își datorează amăreala chininei, un alcaloid extras din scoarța arborelui de cinchona, folosit inițial ca tratament împotriva malariei. Britanicii din colonii îl amestecau cu gin ca să îl…

    8.59lei
  • San Pellegrino Clementina 0.33L

    Clementina nu este o portocală mică, ci un hibrid natural între mandarină și portocală amară, descoperit la începutul secolului trecut într-o grădină din Algeria. Are pielița subțire, aproape fără semințe,…

    8.59lei
  • San Pellegrino Lemon Mint 0.33L

    Menta schimbă complet direcția unei limonade carbogazoase: peste aciditatea lămâii se adaugă o senzație de răcorire care nu ține de temperatură, ci de mentolul care acționează direct asupra receptorilor. Combinația…

    8.59lei
  • San Pellegrino Pomegranate Orange 0.33L

    Rodia și portocala sunt două fructe cu personalități opuse: prima aduce aciditatea tanică și culoarea intensă, a doua dulceața și partea citrică familiară. San Pellegrino le combină într-o băutură carbogazoasă…

    8.59lei
  • Sirop Monin Agave 0.7L

    Din agave se face tequila, din agave se face mezcal. Logic, tot din agave vine și îndulcitorul care le completează cel mai bine. Monin aduce varianta mexicană, cu note ierboase…

    79.13lei